Категория: новина

Хто, де і за кого голосуватиме

Хто, де і за кого голосуватиме
Ми повідомляли про те, що ЦВК накреслила нові виборчі округи до виборів у Верховну Раду, які відбудуться в жовтні цього року. У Закарпатській області таких округів буде 6. Наші читачі просять надрукувати повний список виборчих округів, а точніше, показати, які населені пункти до якого округу належать. Річ у тім, що деякі адміністративні райони будуть у різних округах. 

Подаємо докладний список ок¬ругів із зазначенням адміністративних районів області. Якщо адміністративний район входить до одного виборчого округу повністю, то села району не зазначено. 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 68 
Ужгород, Ужгородський район. 
Ймовірні кандидати: 
С. Ра¬туш¬няк (самовисування), В. Ковач (ПР), В. Смоланка («ЄЦ»). 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 69 
Берегівський район: Батрадь, Батьово,   Велика Бийгань, Мала Бийгань, Гать, Гут, Чикош Горон¬да, Запсонь, Косонь, Попово, Ма¬ле Попово, Гетен, Рафайлово, Свобода, Бадів, Бакош, Данилівка, Шом, Каштаново. Іршавський район: Собатин, Лисичово, Кушниця, Бронька, Суха, Довге, Загаття, Климовиця, Кобалевиця, Івашковиця, Дуби, Чорний Потік, Крайня Мартинка, Підгірне, Смологовиця, Локіть, Мідяниця, Дунковиця, Арданово, Горбок, Доробратово, Негрово.Мукачівський район: Мукачево,   Великі Лучки, Горонда, Дерцен, Жнятине, Жуково, Завидово, Залужжя, Ромочевиця, Зняцево, Драгиня, Вінкове, Кінлодь, Червеньово, Зубівка, Софія, Іванівці, Старе Давидково, Клячаново, Кальник, Медведівці, Кузьмино, Руська Кучава, Шкуратівці, Ключарки, Копинівці, Микулівці, Ростов’ятиця, Щасливе, Лалове, Березинка, Лохово, Череївці, Макарьово, Барбово, Нове Давидково, Нижній Коропець, Павшин, Пістрялово, Пузняківці, Тростяниця, Крите, Герцівці, Ракошино, Чопівці, Серне, Баркасово, Станово, Гандеровиця, Страбичово, Форнош, Чомонин, Шенборн, Яблунів, Новоселиця. 
Ймовірні кандидати: Віктор Балога («ЄЦ»), Василь Іванчо (ПР). 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 70 
Великоберезнянський район, Перечинський район, Воловецький район, Міжгірський район, Свалявський район, Мукачівський район: Кольчино, Коноплівці, Кленовець, Жборівці, Чинадійово, Карпати, Синяк, Бабичі, Ділок, Бистриця, Вільховиця, Бобовище, Грибівці, Ільківці, Брестів, Плоскановиця, Лецовиця, Верхня Визниця, Лісарня, Клочки, Верхній Коропець, Буковинка, Кучава, Куштановиця, Лавки, Обава, Косино, Дубино, Чабин, Грабово. 
Ймовірні кандидати: Михай¬ло Ланьо (ПР), Микола Вегеш («ЄЦ»), Олександр Кеменяш («Бать¬ківщина»). 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 71 
Іршавський район: Іршава, Приборжавське, Луково, Білки, Малий Раковець, Великий Раковець, Дубрівка, Мала Розтока, Велика Розтока, Гребля, Осій, Ільниця. Тячівський район: Буштино, Вонігове, Дулово, Кричово, Росош, Лази, Новобарово, Руське Поле, Теребля. Хустський район. 
Ймовірні кандидати: Степан Деркач (ПР), Павло Балога («ЄЦ»). 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 72 
Рахівський район, Тячівсь¬кий район: Тячів, Тячівка, Ниж¬ній Дубовець, Дубове, Солотвино, Тересва, Усть-Чорна, Бе¬девля, Біловарці, Велика Уголь¬ка, Вільхівці, Вільхівчик, Вільхівці-Лази, Сасово, Раково, Ганичі, Глибокий Потік, Грушево, Нижня Апша, Пещера, Подішор, Добрянське, Калини, Колодне, Красна, Крива, Лопухів, Нересниця, Підплеша, Тисалово, Новоселиця, Руська Мокра, Комсомольськ, Тарасівка, Терново, Топчино, Угля, Мала Уголька, Чумальово, Рівне, Широкий Луг, Пригідь, Фонтиняси. 
Ймовірні кандидати: Михайло Шелевер (ПР), Василь Петьовка («ЄЦ»). 

ВИБОРЧИЙ ОКРУГ № 73 
Берегівський район: Берегово, Астей, Бадалово, Горонглаб, Бене, Берегуйфолу, Боржава, Вари, Велика Бакта, Великі Береги, Галабор, Геча, Дійда, Квасово, Кідьош, Мочола, Гуняді, Мужієво, Нижні Ремети, Верхні Ремети, Оросієво, Четфалва, Чома, Яноші, Балажер.Виноградівський район, Іршавський район: Імстичово, Заболотне, Вільхівка, Нижнє Болотне, Брід, Дешковиця, Лоза, Сільце, Заріччя, Кам’янське, Богаревиця, Воловиця, Хмільник. 
Ймовірні кандидати: Іван Бушко (ПР), Іван Балога («ЄЦ»). 

Обсудить у себя 0
Комментарии (2)

шо?

шо? мы рашан пипл

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться или если вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.

Войти через социальные сети: